Ako si správne vybrať posteľ?

...posteľ je miesto, ktoré vám ma dodať pozitívnu energiu a podporiť  

                                   zdravý životný štýl...

Pri výbere postele je potrebné zohľadniť:

  • ROZMERY

Štandardné rozmery postele sú 160x200 cm alebo 180x200 cm. Je potrebné si uvedomiť, že rozmer 160x200 a 180x200 sú rozmery ložnej plochy, teda matraca. Celkové rozmery postele sú o trochu väčšie.

Zákazníci, ktorí majú menší byt často požadujú aj posteľ s rozmerom ložnej plochy 140x200 cm. V našej ponuke s týmto rozmerom máme posteľ PERLA.

Naše postele je možno vyrobiť aj na mieru, aby uspokojili potreby aj vysokých ľudí, pretože tí potrebujú dĺžku postele viac ako 200 cm.

Čoraz viac sa stretávame s požiadavkou na vysoké postele – štandardná výška sedu pri posteliach je cca 45 cm.

V našej ponuke nájdete postele s rôznou výškou sedu. Napríklad posteľ SAVANA ma výšku sedu vrátane matracov až 60 cm.

 

  • MATRACE

Keďže v posteli strávime tretinu svojho života, matrace sú pre náš spánok a zdravie veľmi dôležité. Pri jeho výbere potrebné zohľadniť rôzne kritéria.

Pri čalúnených posteliach je už matrac očalúnený poťahovou látkou, preto je potrebné, aby ste si zvolili vhodnú nosnosť matraca. Napríklad, keď máte pri posteli napísane, že matrac s nosnosťou do 100 kg, ide o maximálnu záťaž matraca, čiže človek, ktorý ma cca 90 kg by už mal uvažovať s matracom s nosnosťou nad 100 kg, aby nedošlo k rýchlemu preležaniu matraca.

Do našej ponuky sme zaradili aj postele, pri ktorých si môže zákazník matrac vybrať a vložiť kedykoľvek bude chcieť.

Pri výbere matrac je potrebné zohľadniť aj tvrdosť matrace. Toto kritérium je subjektívne pre každého človeka, pretože každý môže za tvrdé považovať niečo iné. 

  • POLOHOVANIE
Pohovanie postelí z našej ponuky zabezpečuje kvalitný kovový mechanizmus. Je ho možné polohovať do piatich polôh v časti pri hlave a jednej relaxačnej pri nohách.


PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop