Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Nové produkty

Najpredávanejšie

Váľandy 

V kategórii Váľandy nájde širokú ponuku celočalúnených váľand alebo váľand s laminovaným korpusom. Všetky váľandy majú praktický úložný priestor, ktorý využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti.

Ponúkame vám klasické váľandy, rohové váľandy, váľandy s polohovaním alebo s praktickými bočnými čelami. 

V našej ponuke nájdete lôžka s už napevno namontovanými matracmi ako aj váľandy len so samotnými roštami, do ktorých si zakúpite a položíte matrac podľa svojho výberu. 

Vďaka možnosti výberu typu matraca bude pre Vás odpočinok na posteli zážitkom. Vybrať si môžete matrac s pružinovým jadrom, ktorý je spravidla mäkší ako penový matrac, matrac z komfortnej Sleep foam polyuretánovej peny alebo sendvičový matrac, ktorý je vyrobený z pien rôznej tuhosti s vrstvou pružnej elastickej peny navrchu pre vyšší komfort.

Taktiež vám ponúkame možnosť vybrať si poťahovú látku zo vzorkovníka podľa Vašich predstáv a doladiť lôžko k interiéru Vašej izby.

Váľandy sú vhodné do každej detskej alebo študentskej izby, penziónu alebo hotelového alebo iného ubytovacieho zariadenia.

Podkategórie

 • Váľanda JANA

  Váľanda JANA je najpredávanejšie lôžko na trhu, ktoré vyrábame už od roku 1991. Neexistuje domácnosť, v ktorej by ju nemali. Je vhodná do detskej izby, ubytovne, internátnych izieb a iných ubytovacích zariadení.

  Jedná sa o celočalúnenú váľandu alebo váľandu s laminovaným korpusom a čalúneným matracom – posteľ s úložným priestorom pod celou plochou matraca, ktorý využijete na uloženie všetkých potrebných vecí vašej domácnosti. Ponúkame širokú škálu poťahov, z ktorých si môžete vybrať a doladiť váľandu k ostatnému nábytku. Poťahy, ktoré používame na čalúnenie sa vyznačujú stálosťou farieb, nežmolkujú sa, sú oderuodolné a veľmi príjemné na dotyk. Pri laminovanej váľande si môžete vybrať stále moderné dezény dreva a to buď BUK alebo DUB SONOMA

  Samozrejmosťou našich váľand je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac. Či už si vyberiete klasický komfortný polyuretánový matrac do nosnosti 100kg, matrac s pružinovým jadrom taktiež do nosnosti 100kg, alebo sendvičový matrac ERIK, ktorý je zložený z pien rôznej tuhosti, s vrstvou pružnej elastickej peny navrchu pre vyšší komfort a je do nosnosti 120kg, rozhodnite sa správne.

 • Váľanda LAURA

  Váľanda LAURA je praktické lôžko s úložným priestorom. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením roštu zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu, čo Vám umožní využiť celý priestor pod matracom na uloženie potrebných vecí Vašej domácnosti. 

  Váľanda LAURA je dodávaná len s podkladom pod matrac (bez matraca) a môžete si vybrať z 4 typov rôznych podkladov: pevný podklad, klasický lamelový rošt, polohovateľný lamelový rošt a drevený latkový rošt. Následne si na podklad položíte matrac, ktorý už máte doma, alebo si ho zakúpite samostatne podľa Vášho uváženia.

  Lôžko je celočalúnené a na výber máte veľké množstvo poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom izby. Látky sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda SIMONA perlou miestnosti.

  Váľanda LAURA môže byť ako samostatné lôžko bez bočných čiel, alebo si môžete vybrať typ lôžka zo zadným dlhým čelom, alebo lôžko z malým bočným čielkom pri hlave. 

  Váľanda je určená na matrace rozmeru 200x80cm alebo 200x90cm. Výška sedu závisí od výšky zvoleného typu matraca. Výška korpusu je 37cm a matrac je v korpuse zapustený 6cm. Váľanda má praktické nôžky výšky 8cm, vyrobené z prírodného bukového materiálu. 

 • Váľanda MEGAN

  Moderná rohová váľanda MEGAN je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Má praktické bočné čielka, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a jej špineniu. Váľanda má veľký úložný priestor, do ktorého schováte všetky veci dennej potreby. 

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac sendvičového typu alebo matrac s pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda VANDA

  Moderná váľanda Vanda je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky.

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac so sendvičovým alebo pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda EVA

  Praktická váľanda EVA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky, má veľký úložný priestor, ktorý využijete na uloženie vecí vašej domácnosti. Vďaka kvalitnému matracu je zaručený pokojný spánok. Je vhodná do detských alebo študentských izieb, do internátov a iných ubytovacích zariadení.

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac so sendvičovým alebo pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda SIMONA

  Štýlové lôžko SIMONA s komfortnou výškou sedu až 54cm! Váľanda má veľký úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou mocného kovového výklopného mechanizmu. Kovanie je oddelené od úložného priestoru plastovou krytkou, aby ochránilo vaše veci pred zacviknutím. 

  Na výber máte veľké množstvo poťahových látok, ktoré sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda SIMONA perlou miestnosti.

  Váľandu vyrábame v 2 variantoch:

  - 1. variant: komplet váľanda s napevno namontovaným matracom o korpus postele 

  - 2. variant: váľanda dodávaná už s lamelovým roštom alebo dreveným latkovým roštom alebo pevným podkladom, avšak bez matraca. Matrac si môžete zakúpiť individuálne podľa svojich požiadaviek, prípadne použiť matrac, ktorý máte doma a vyhovuje vám.

  Pri variante 1 si ako súčasť váľandy môžete vybrať buď kvalitný, zdravotne vyhovujúci sendvičový matrac ERIK, ktorý je tvorený z pien rôznej tuhosti, s vrstvou pružnej studenej HR peny navrchu pre vyšší komfort, alebo ak preferujete mäkšie spanie, vhodnejšou voľbou pre vás bude matrac s pružinovým jadrom.

   Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda SOFIA

  ŠÍRKA VÁLANDY AŽ 100cm

  Praktická váľanda v moderných poťahových látkach s atypickou šírkou ložnej plochy - rozmer rozmer plochy je: šírka až 100cm, dĺžka: 195cm.

  Elegantnosť váľandy podčiarkuje zaujímavý spôsob čalúnenia. Váľanda disponuje veľkým úložným priestorom a praktickými bočnými čelami.

  Súčasťou váľandy sú kvalitné, zdravotne vyhovujúce matrace a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, alebo matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg. 

  Vyberte si poťahovú látku z nášho vzorkovníka a dotvorte tak interiér Vašej izby. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda LUX 87

  Najvyhľadávanejšia váľanda na trhu, preferovaná vďaka jej praktickým bočným čielkam, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a zabraňujú jej špineniu.

  Súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac, ktorý je zárukou dobrého spánku. Môžete si vybrať z 3 typov matracov a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg alebo matrac s pružinový jadrom do nosnosti 100kg.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. V ponuke máme širokú škálu poťahových farieb a vzorov, z ktorých si určite vyberiete.

  Určite využijete úložný priestor pod celou plochou matraca na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda VIOLA

  Veľmi elegantná a moderná váľanda VIOLA má praktické bočné čielka, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej znečisteniu.

  veľký úložný priestor pod celou plochou matraca, od ktorého sa dostanete vyklopením matracu zboku.

  Váľanda VIOLA je dodávaná ako komplet lôžko a teda s už namontovaným matracom. Na výber je komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg alebo matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg. 

  Pohodlný TOPPER, ktorý je súčasťou výrobku, ktorý Vám zabezpečí kvalitný spánok. Jeho hlavnou úlohou je zvýšenie komfortu a pohodlia pri spaní. Určené sú na prekrytie matraca a jeho praktickú funkciu si určite budete pochvaľovať.

  Váľanda je na 5cm bukových nohách. Určite oceníte aj komfortnú výšku sedu až 54cm. Ložná plocha váľandy je 200x80cm alebo 200x90cm.

  Váľanda VIOLA je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou, ktorá je vysokooderuodolná, nežmolkuje sa, vyznačuje sa stálosťou farieb a je nehorľavá - odtavuje sa. Z nášho vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah podľa Vašich predstáv a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom Vašej izby. 

 • Váľanda OLÍVIA

  Vkusne navrhnutá rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu.

  Jej veľkou výhodou je možnosť vybrať si matrac podľa svojho uváženia a to z troch typov matracov a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg alebo matrac s pružinový jadrom do nosnosti 100kg.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

  Určite využijete úložný priestor pod celou plochou matraca na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda MELINDA

  Moderne čalúnená rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda LUX IV.

  Praktickosť váľandy je potvrdená vďaka vhodne umiestnenému bočnému čelu na dlhej strane, ktoré zabraňuje sálaniu chladu od steny, ako aj jej ošuchovaniu. Súlad s interiérom Vašej izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda ANITA

  Veľmi obľúbená polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na príjemný relax. Váľanda má 5 polôh pri hlave a jednu relaxačnú pri nohách. Praktické bočné čielka zabraňujú sálaniu chladu od stany ako aj jej ošúchaniu.

  Kvalitný matrac z pružnej elastickej peny je zárukou dobrého spánku.

  Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti.

  Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda DARINA

  Praktická polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na relax. Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac pružnej elastickej polyuretánovej peny

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda KAMILA

  Praktická polohovateľná váľanda v modernom dizajne a esteticky navrhnutými čelami je vynikajúcim riešením do každej izby. Praktické bočné čelá zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej ošúchaniu.

  Kvalitný matrac z pružnej elastickej peny je zárukou dobrého spánku. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti, ktorý je priestranný a nachádza sa pod celou plochou matraca.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby.  Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 28 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 28 položiek

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop