Kategórie

Nové produkty

Najpredávanejšie

Váľanda LUX IV. 

Praktickosť váľandy je potvrdená vďaka vhodne umiestnenému bočnému čelu na dlhej strane, ktoré zabraňuje sálaniu chladu od steny, ako aj jej ošuchovaniu.

Je vyrábaná našou spoločnosťou, má praktický úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu. Váľanda je dodávaná ako komplet, čiže jej súčasťou je kvalitný sendvičový matrac, matrac s pružinovým jadrom alebo polyuretánový matrac, ktorý je zárukou dobrého spánku.

Vhodne zvoleným poťahom docielite harmóniu s okolitým nábytkom vašej izby. Zo vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah, ktorým zladíte lôžko s interiérom Vašej izby. V ponuke máme viac ako 200 rôznych farebných kombinácií. Váľanda má klasickú šírku ložnej plochy a to buď 80x195 cm alebo 90x195 cm. 

Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
 • Rýchly náhľad
  288,58 € s DPH 307,00 € -6%

  Celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a praktickým čelom. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80/90 cm dĺžka ložnej plochy: 195 cm výška sedu: 37-40 cm Dodanie: 3-4 týždne

  288,58 € s DPH 307,00 € -6%
  240,48 € bez DPH
  Znížená cena
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop