Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

Nové produkty

Najpredávanejšie

Obývačka 

V obývačke oddychujeme, príjmame návštevy a často ju nahrádzame jedálňou či pracovňou. Preto je výber nábytku do obývačky kľúčovým momentom pri zariaďovaní domácnosti. Ponúkame Vám rôzne typy konferenčných stolíkvo, TV stolíkov, realxačných kresiel, sedacích súrav a obývacich stien.

Podkategórie

 • Čalúnené kreslá a...

  Čalúnené kreslá, rozťahovacie, určené na príležitostné spanie

 • Kreslá relaxačné
  V našej ponuke relaxačných kresiel nájdete veľké množstvo kresiel, ako sú polohovateľné kreslá, hojdacie kreslá, otočné kreslá a kreslá s taburetkou na nohy.
 • Obývačka - komplet
  V kategórii obývacie steny nájdete veľké množstvo obývačiek moderných ale aj rustikálnych. Obývacie steny sú v rôznych farebných prevedeniach dreva, v rôznych zloženiach skriniek, niektoré obývačky majú LED podsvietenie, čo im dodáva luxusný vzhľad. V ponuke nájdete obývacie steny v rôznych šírkach až 360cm vhodné do väčších miestností, ale aj obývačky so šírkou 160cm vhodné do menších izieb. Veríme, že z pestrej ponuky našich obývacích izieb si určite vyberiete tu pravú.
 • Obývačka - sektor
  V kategórii sektorového nábytku - Obývacie steny nájdete veľké množstvo nábytkových zostáv, ktoré si môžete vyskladať podľa Vašich predstáv. Obývačky sú v rôznych farebných prevedeniach dreva, s LED podsvietením alebo bez podsvietenia, moderné alebo rustikálne. Zo sektorového nábytku obývacích stien si určite vyberiete obývačku, ktorá bude vkusným doplneným vašej obývacej izby.
 • Sedacie súpravy
  Po všetkých denných starostiach je potrebné na chvíľu vypnúť a nechať mozog i telo odpočívať. Najlepšie sa to darí v kvalitnej sedacej súprave, akých u nás nájdete desiatky, od tých klasických s kresielkami, až po moderne tvarované, vrátane luxusných kožených kúskov.
 • Stolíky konferenčné

  Stolíky z drevotrieskovej dosky od viacerých výrobcov, vhodné do obývačky. Vyberte si z veľkého množstva modelov a prevedení . Štvorcové aj oválne vo všetkých možných odtieňoch dreva, z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky, alebo z drevotriesky s prírodnou dyhou. Moderné sklenené stolíky a tiež stolíky s kovovými nohami a sklenenou pracovnou doskou. Sú pekné, elegantné . Máme rôzne tvary a prevedenia všetko za super ceny.

 • Stolíky TV

  Televízne stolíky v rôznych farbách dreva, kombinované: kov - drevo, sklenené vhodné do každej obývacej izby.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 97 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 97 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop