Filter vlastností

Výbery

Výbery

Cena

Cena

  • 46,00 € - 546,00 €

Pohovky od výrobcu nábytku VAŽO - Slovenské postele

V kategórii VAŽO - Slovenský výrobca - POHOVKY nájdete výrobky z našej produkcie. Výrobou pohoviek sa zaoberáme už od roku 1991 a v portfóliu našich výrobkov máme rôzne typy celočalúnených pohoviek 

Pri pohovkách máte možnosť zvoliť si typ matraca a môžete si vybrať z 3 typov: 

  • matrac z Komfort PUR peny do nosnosti 100kg
  • matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg
  • komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg

Každá naša pohovka má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti. 

Zladenie pohovky s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodolnou úpravou "AquaStop".  

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť pohovku podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás :- )

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Pohovky od výrobcu nábytku VAŽO - Slovenské postele

Počet produktov: 9

Zobrazené produkty: 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre