Kategórie

Zľavnený tovar

Nové produkty

Najpredávanejšie

VAŽO - Slovenský výrobca - VÁĽANDY 

V kategórii VAŽO - Slovenský výrobca - VÁĽANDY nájdete výrobky z našej produkcie. Výrobou váľand sa zaoberáme už od roku 1991 a v portfóliu našich výrobkov máme rôzne typy celočalúnených ako aj "drevených" váľand. 

V základe rozdeľujeme lôžka na 2 typy: 1.typ je komplet váľanda, ktorej súčasťou je aj matrac namontovaný na jej korpuse  a 2.typ sú váľandy, ktoré sú dodávané len s roštom namontovaným na korpuse postele - bez matraca. 

Pri váľande typ 1 - Komplet váľanda s namontovaným matracom - si môžete vybrať z 3 typov rôznych matracov: 

 • matrac z Komfort PUR peny do nosnosti 100kg
 • matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg
 • komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg

Pri váľande typ 2 - Váľanda dodávaná len s roštom - bez matraca si môžete taktiež zvoliť až 4 typy podkladov:

 • klasický lamelový rošt - výklop zboku
 • polohovateľný lamelový rost - výklop od nôh
 • pevný podklad - výklop zboku
 • drevený latkový rošt - výklop zboku

Každá naša váľanda má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením matracov zboku, alebo od nôh postele pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu.

Zladenie váľandy s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodolnou úpravou "AquaStop".  

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť váľandu podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás :- )

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Podkategórie

 • Váľanda JANA

  Váľanda JANA je najpredávanejšie lôžko na trhu, ktoré vyrábame už od roku 1991. Neexistuje domácnosť, v ktorej by ju nemali. Je vhodná do detskej izby, ubytovne, internátnych izieb a iných ubytovacích zariadení.

  Jedná sa o celočalúnenú váľandu alebo váľandu s laminovaným korpusom a čalúneným matracom – posteľ s úložným priestorom pod celou plochou matraca, ktorý využijete na uloženie všetkých potrebných vecí vašej domácnosti. Ponúkame širokú škálu poťahov, z ktorých si môžete vybrať a doladiť váľandu k ostatnému nábytku. Poťahy, ktoré používame na čalúnenie sa vyznačujú stálosťou farieb, nežmolkujú sa, sú oderuodolné a veľmi príjemné na dotyk. Pri laminovanej váľande si môžete vybrať stále moderné dezény dreva a to buď BUK alebo DUB SONOMA

  Samozrejmosťou našich váľand je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac. Či už si vyberiete klasický komfortný polyuretánový matrac do nosnosti 100kg, matrac s pružinovým jadrom taktiež do nosnosti 100kg, alebo sendvičový matrac ERIK, ktorý je zložený z pien rôznej tuhosti, s vrstvou pružnej elastickej peny navrchu pre vyšší komfort a je do nosnosti 120kg, rozhodnite sa správne

 • Váľanda MEGAN

  Moderná rohová váľanda MEGAN je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Má praktické bočné čielka, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a jej špineniu. Váľanda má veľký úložný priestor, do ktorého schováte všetky veci dennej potreby. 

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac sendvičového typu alebo matrac s pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda EVA

  Praktická váľanda EVA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky, má veľký úložný priestor, ktorý využijete na uloženie vecí vašej domácnosti. Vďaka kvalitnému matracu je zaručený pokojný spánok. Je vhodná do detských alebo študentských izieb, do internátov a iných ubytovacích zariadení.

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac so sendvičovým alebo pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda VANDA

  Moderná váľanda Vanda je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky.

  - v prevedení dub sonoma alebo buk

  - súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac so sendvičovým alebo pružinovým jadrom

  - k dispozícii veľké množstvo poťahových látok, ktorými doladíte interiér vašej izby

 • Váľanda ALEX

  Moderná celočalúnená váľanda ALEX vás očarí svojimi štýlovými čielkami výšky 95 cm. Toto moderné lôžko má excelentú výšku sedu až 54 cm, taktiež oceníte drevené nožičky výšky až 14 cm. Jej elegantný vzhľad dodá Vašej izbe ten správny nádych luxusu.

  Má praktický úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu.

  Váľanda je dodávaná ako komplet lôžko a teda s už namontovaným matracom. Vybrať si môžete z dvoch typov matracov:

   * kvalitný sendvičový matrac ERIK z pružnej elastickej peny, ktorý je zložený z viacerých tuhostných pien, s vrstvou studenej peny navrchu pre vyšší komfort. Nosnosť matraca do 120 kg.

  * komfortný matrac s pružinovým jadrom a nosnosťou do 100 kg. Na pružinovom jadre sú umiestnené roznášajúce vrstvy vysoko gramážneho filcu, ktorý zabraňuje prestupu pružín. Matrac zaisťuje vhodnú oporu ležiaceho tela a udržuje chrbticu v prirodzenom fyziologickom tvare.

  Vhodne zvoleným poťahom docielite harmóniu s okolitým nábytkom vašej izby. Zo vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah, ktorým zladíte lôžko s interiérom Vašej izby. V ponuke máme viac ako 200 rôznych farebných kombinácií. Váľanda má klasickú šírku ložnej plochy a to buď 80x200 cm alebo 90x200 cm.

 • Váľanda SIMONA

  Štýlové lôžko SIMONA s komfortnou výškou sedu až 54cm! Váľanda má veľký úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou mocného kovového výklopného mechanizmu. Kovanie je oddelené od úložného priestoru plastovou krytkou, aby ochránilo vaše veci pred zacviknutím. 

  Na výber máte veľké množstvo poťahových látok, ktoré sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda SIMONA perlou miestnosti.

  Váľandu vyrábame v 2 variantoch:

  1. variant: komplet váľanda s napevno namontovaným matracom o korpus postele 

  - 2. variant: váľanda dodávaná už s lamelovým roštom alebo dreveným latkovým roštom alebo pevným podkladom, avšak bez matraca. Matrac si môžete zakúpiť individuálne podľa svojich požiadaviek, prípadne použiť matrac, ktorý máte doma a vyhovuje vám.

  Pri variante 1 si ako súčasť váľandy môžete vybrať buď kvalitný, zdravotne vyhovujúci sendvičový matrac ERIK, ktorý je tvorený z pien rôznej tuhosti, s vrstvou pružnej studenej HR peny navrchu pre vyšší komfort, alebo ak preferujete mäkšie spanie, vhodnejšou voľbou pre vás bude matrac s pružinovým jadrom.

   Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda VIOLA

  Veľmi elegantná a moderná váľanda VIOLA má praktické bočné čielka, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej znečisteniu.

  Má veľký úložný priestor pod celou plochou matraca, od ktorého sa dostanete vyklopením matracu zboku.

  Váľanda VIOLA je dodávaná ako komplet lôžko a teda s už namontovaným matracom. Na výber je komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg alebo matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg. 

  Pohodlný TOPPER, ktorý je súčasťou výrobku, ktorý Vám zabezpečí kvalitný spánok. Jeho hlavnou úlohou je zvýšenie komfortu a pohodlia pri spaní. Určené sú na prekrytie matraca a jeho praktickú funkciu si určite budete pochvaľovať.

  Váľanda je na 5cm bukových nohách. Určite oceníte aj komfortnú výšku sedu až 54cm. Ložná plocha váľandy je 200x80cm alebo 200x90cm.

  Váľanda VIOLA je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou, ktorá je vysokooderuodolná, nežmolkuje sa, vyznačuje sa stálosťou farieb a je nehorľavá - odtavuje sa. Z nášho vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah podľa Vašich predstáv a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom Vašej izby. 

 • Váľanda LIANA

  Elegantná celočalúnená váľanda LIANA s praktickými bočnými čielkami, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej znečisteniu.

  Váľanda je vyrábaná našou spoločnosťou má praktický úložný priestor pod celou plochou matraca, do ktorého sa dostanete vyklopením matracu zboku. Matrac je uchytený na korpuse kvalitným kovovým kovaním. Na výber máte z 3 typov matracov: sendvičový matrac ERIK s nosnosťou do 120 kg, matrac s pružinovým jadrom s nosnosťou do 100 kg, polyuretánový matrac s nosnosťou do 100 kg.

  Váľanda je na 5 cm drevených nohách jej ložná plocha je 200x90 cm alebo 200x80 cm. Je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou, ktorá je vysokooderuodolná, nežmolkuje sa, vyznačuje sa stálosťou farieb a je nehorľavá - odtavuje sa. Z nášho vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah podľa Vašich predstáv a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom Vašej izby. 

 • Váľanda SOFIA

  ŠÍRKA VÁLANDY AŽ 100cm

  Praktická váľanda v moderných poťahových látkach s atypickou šírkou ložnej plochy - rozmer rozmer plochy je: šírka až 100cm, dĺžka: 195cm.

  Elegantnosť váľandy podčiarkuje zaujímavý spôsob čalúnenia. Váľanda disponuje veľkým úložným priestorom a praktickými bočnými čelami.

  Súčasťou váľandy sú kvalitné, zdravotne vyhovujúce matrace a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, alebo matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg. 

  Vyberte si poťahovú látku z nášho vzorkovníka a dotvorte tak interiér Vašej izby. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda MELINDA

  Moderne čalúnená rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľana OLÍVIA

  Vkusne navrhnutá rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu.

  Jej veľkou výhodou je možnosť vybrať si matrac podľa svojho uváženia a to z troch typov matracov a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg alebo matrac s pružinový jadrom do nosnosti 100kg.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

  Určite využijete úložný priestor pod celou plochou matraca na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda LUX 87

  Najvyhľadávanejšia váľanda na trhu, preferovaná vďaka jej praktickým bočným čielkam, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a zabraňujú jej špineniu.

  Súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac, ktorý je zárukou dobrého spánku. Môžete si vybrať z 3 typov matracov a to buď sendvičový matrac z komfortných PUR pien do nosnosti 120kg, matrac z komfortnej pružnej PUR peny typ monoblok, ktorý je do nosnosti 100kg alebo matrac s pružinový jadrom do nosnosti 100kg.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. V ponuke máme širokú škálu poťahových farieb a vzorov, z ktorých si určite vyberiete.

  Určite využijete úložný priestor pod celou plochou matraca na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda LUX IV.

  Praktickosť váľandy je potvrdená vďaka vhodne umiestnenému bočnému čelu na dlhej strane, ktoré zabraňuje sálaniu chladu od steny, ako aj jej ošuchovaniu.

  Je vyrábaná našou spoločnosťou, má praktický úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu. Váľanda je dodávaná ako komplet, čiže jej súčasťou je kvalitný sendvičový matrac, matrac s pružinovým jadrom alebo polyuretánový matrac, ktorý je zárukou dobrého spánku.

  Vhodne zvoleným poťahom docielite harmóniu s okolitým nábytkom vašej izby. Zo vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah, ktorým zladíte lôžko s interiérom Vašej izby. V ponuke máme viac ako 200 rôznych farebných kombinácií. Váľanda má klasickú šírku ložnej plochy a to buď 80x195 cm alebo 90x195 cm. 

  Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda KAMILA

  Praktická polohovateľná váľanda v modernom dizajne a esteticky navrhnutými čelami je vynikajúcim riešením do každej izby. Praktické bočné čelá zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej ošúchaniu.

  Kvalitný matrac z pružnej elastickej peny je zárukou dobrého spánku. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti, ktorý je priestranný a nachádza sa pod celou plochou matraca.

  Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby.  Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda ANITA

  Veľmi obľúbená polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na príjemný relax. Váľanda má 5 polôh pri hlave a jednu relaxačnú pri nohách. Praktické bočné čielka zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej ošúchaniu.

  Kvalitný matrac z pružnej elastickej peny je zárukou dobrého spánku.

  Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti.

  Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda DARINA

  Praktická polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na relax. Váľanda má 5 polôh pri hlave a jednu relaxačnú pri nohách.

  Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

  Súčasťou váľandy je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac pružnej elastickej polyuretánovej peny

 • Váľanda DANA

  Štýlová polohovateľná váľanda s kovovými nohami výšky až 10 cm a veľkým úložným priestorom pod celou plochou matraca, do ktorého sa dostanete vyklopením matracov od nôh

  Váľandu je možné polohovať do 5 polôh v časti pri hlave a 1 relaxačnej pri nohách. Má kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac z pružnej elastickej peny, vďaka čomu budete spať ako v bavlnke.

  K dispozícii máte rozmanité množstvo poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu váľandy k ostatnému interiéru miestnosti. Látky, ktoré používame na jej čalúnenie sa vyznačujú stálosťou farieb, nežmolkujú sa, sú oderuodolné a veľmi príjemné na dotyk. 

 • Váľanda LAURA

  Váľanda LAURA je praktické lôžko s úložným priestorom. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením roštu zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu, čo Vám umožní využiť celý priestor pod matracom na uloženie potrebných vecí Vašej domácnosti. 

  Váľanda LAURA je dodávaná len s podkladom pod matrac (bez matraca) a môžete si vybrať z 4 typov rôznych podkladov: pevný podklad, klasický lamelový rošt, polohovateľný lamelový rošt a drevený latkový rošt. Následne si na podklad položíte matrac, ktorý už máte doma, alebo si ho zakúpite samostatne podľa Vášho uváženia.

  Lôžko je celočalúnené a na výber máte veľké množstvo poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom izby. Látky sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda LAURA perlou miestnosti.

  Váľanda LAURA môže byť ako samostatné lôžko bez bočných čiel, alebo si môžete vybrať typ lôžka zo zadným dlhým čelom, alebo lôžko z malým bočným čielkom pri hlave. 

  Váľanda je určená na matrace rozmeru 200x80 cm alebo 200x90 cm. Výška sedu závisí od výšky zvoleného typu matraca. Výška korpusu je 36 cm a matrac je v korpuse zapustený 6 cm. Váľanda má praktické nôžky výšky 8 cm, vyrobené z prírodného bukového materiálu. 

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 30 položiek
 • Rýchly náhľad
  374,12 € s DPH 398,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a excelentnou výškou sedu až 54 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80 cm/90 cm dĺžka ložnej plochy: 200 cm výška sedu: 54 cm...

  374,12 € s DPH 398,00 € -6%
  311,77 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  374,12 € s DPH 398,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a excelentnou výškou sedu až 54 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80 cm/90 cm dĺžka ložnej plochy: 200 cm výška sedu: 54 cm...

  374,12 € s DPH 398,00 € -6%
  311,77 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  304,56 € s DPH 324,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom, excelentnou výškou sedu cca 54 cm - závisí od výšky vloženého matraca. Čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac NIE JE súčasťou váľandy uvedená cena je bez matraca rošt JE súčasťou váľandy možný výber typu roštu možný výber poťahu na posteľ Rozmer ložnej plochy: šírka: 80 cm/90 cm dĺžka: 200...

  304,56 € s DPH 324,00 € -6%
  253,80 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  304,56 € s DPH 324,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom, excelentnou výškou sedu cca 54 cm - závisí od výšky vloženého matraca. Čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac NIE JE súčasťou váľandy uvedená cena je bez matraca rošt JE súčasťou váľandy možný výber typu roštu možný výber poťahu na posteľ Rozmer ložnej plochy: šírka: 80 cm/90 cm dĺžka: 200...

  304,56 € s DPH 324,00 € -6%
  253,80 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  385,40 € s DPH 410,00 € -6%

  Elegantná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a komfortnou atypickou šírkou ložnej plochy až 100 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu tyu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery: ložná plocha: 100x195 cm výška sedu: 40 cm Dostupnosť: 3-4...

  385,40 € s DPH 410,00 € -6%
  321,17 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  385,40 € s DPH 410,00 € -6%

  Elegantná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a komfortnou atypickou šírkou ložnej plochy až 100 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu tyu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery: ložná plocha: 100x195 cm výška sedu: 40 cm Dostupnosť: 3-4...

  385,40 € s DPH 410,00 € -6%
  321,17 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  404,20 € s DPH 430,00 € -6%
  Výpredaj

  Moderná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a excelentnou výškou sedu až 54 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu tyu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  ložná plocha: 80/90x200 cm výška sedu: 54 cm nohy: drevené 14 cm Dostupnosť:...

  404,20 € s DPH 430,00 € -6%
  336,83 € bez DPH
 • Rýchly náhľad
  404,20 € s DPH 430,00 € -6%
  Výpredaj

  Moderná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a excelentnou výškou sedu až 54 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu tyu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  ložná plocha: 80/90x200 cm výška sedu: 54 cm nohy: drevené 14 cm Dostupnosť:...

  404,20 € s DPH 430,00 € -6%
  336,83 € bez DPH
 • Rýchly náhľad
  332,76 € s DPH 354,00 € -6%

  Polohovateľná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a praktickými bočnými čelami. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu poťahovej látky Rozmery: ložná plocha: 80/90x200 cm výška sedu: 43 cm Dostupnosť: 3-4 týždne

  332,76 € s DPH 354,00 € -6%
  277,30 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  332,76 € s DPH 354,00 € -6%

  Polohovateľná rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a praktickými bočnými čelami. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu poťahovej látky Rozmery: ložná plocha: 80/90x200 cm výška sedu: 43 cm Dostupnosť: 3-4 týždne

  332,76 € s DPH 354,00 € -6%
  277,30 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  322,42 € s DPH 343,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom na drevených nohách výšky 5 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80 cm/90 cm dĺžka ložnej plochy: 200 cm výška sedu: 45 cm Dodanie:...

  322,42 € s DPH 343,00 € -6%
  268,68 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  322,42 € s DPH 343,00 € -6%

  Moderná celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom na drevených nohách výšky 5 cm. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrace sú súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80 cm/90 cm dĺžka ložnej plochy: 200 cm výška sedu: 45 cm Dodanie:...

  322,42 € s DPH 343,00 € -6%
  268,68 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  316,78 € s DPH 337,00 € -6%

  Moderná polohovateľná celočalúnená váľanda s nohami výšky 10 cm a veľkým úložným priestorom. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu poťahovej látky Rozmery: ložná plocha: 80/90x200 cm výška sedu: 50 cm nohy: 10 cm Dostupnosť: 3-4 týždne

  316,78 € s DPH 337,00 € -6%
  263,98 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  230,30 € s DPH 245,00 € -6%

  Praktická váľanda s úložným priestorom, dodávaná s podkladom pod matrac, avšak bez matraca. Drevené bukové nohy výšky: 8 cm. Čalúnená kvalitnou poťahovou látkou.  matrac NIE JE súčasťou výrobku uvedená cena je bez matraca rošt JE súčasťou výrobku možný výber poťahu na váľandu Rozmer ložnej plochy: šírka: 80/90 cm dĺžka: 200 cm Dodanie: 3-4 týždne

  230,30 € s DPH 245,00 € -6%
  191,92 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  167,00 € s DPH

  Najpredávanejšia celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možný výber typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80 cm/90 cm dĺžka ložnej plochy: 195 cm Dodanie: 3-4 týždne

  167,00 € s DPH
  139,17 € bez DPH
 • Rýchly náhľad
  301,74 € s DPH 321,00 € -6%

  Vyhľadávaná rohová celočalúnená váľanda s atypickou šírkou 85 cm, úložným priestorom a praktickými bočnými čelami. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou.  matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  ložná plocha (ŠxD): 85x195 cm výška sedu: 40-43 cm Dodanie: 3-4...

  301,74 € s DPH 321,00 € -6%
  251,45 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  301,74 € s DPH 321,00 € -6%

  Vyhľadávaná rohová celočalúnená váľanda s atypickou šírkou 85 cm, úložným priestorom a praktickými bočnými čelami. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou.  matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  ložná plocha (ŠxD): 85x195 cm výška sedu: 40-43 cm Dodanie: 3-4...

  301,74 € s DPH 321,00 € -6%
  251,45 € bez DPH
  Znížená cena
 • Rýchly náhľad
  344,04 € s DPH 366,00 € -6%

  Rohová celočalúnená váľanda s veľkým úložným priestorom a praktickými čelami. Komfortné zdravotne vyhovujúce matrace, čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. matrac je súčasťou váľandy možnosť výberu typu matraca možnosť výberu poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 80/90 cm dĺžka ložnej plochy: 195 cm výška sedu: 40-43 cm Dodanie: 3-4 týždne

  344,04 € s DPH 366,00 € -6%
  286,70 € bez DPH
  Znížená cena
Zobrazených 1 - 18 z 30 položiek

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop