Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Vešiaky 

V našej ponuke vešiakov nájdete pestrú škálu stojanových vešiakov, vešiak - nemý sluha, vešia - sluha so stoličkou a mnoho ďalších. Ponúkame vešiaky kovové, drevené, chrómové, kombináciu chróm a drevo v rôznych farrbách a materiálov. . Z bohatej ponuky praktických vešiakov si určite vyberiete pomocníka, ktorý bude účelným a zároveň tým pravým dizajnovým kúskom Vašich predsiení.

Podkategórie

 • Stojanové vešiaky
  V kategórii stojanové vešiaky ponúkame veľké množstvo vešiakov drevených, kovových, kombináciu dreva a kovu, kombináciu dreva, kovu a mramoru. Stojanový vešiak je praktickým pomocníkom v každej domácnosti ako aj v kancelárii.
 • Nemý sluha
  Vešiak - nemý sluha je praktickým pomocníkom na odkladanie oblečenia. Vkusný a elegantný nemý sluha je vhodný do každej miestnosti. V ponuke máme veľké množstvo nemých sluhov vyrobených z pevných materiálov ako je kov, drevo, pre lepšiu stabilitu nemých sluhov si môžete kúpiť vešiaky s mramorovou podstavou. Pre starších ľudí je veľkou pomocou nemý sluha so stoličkou. Praktického pomocníka v podobe nemého sluhu určite každí ocení.
 • Stojan na dáždniky
  Stojan na dáždniky je vkusným a praktickým doplnkom Vašej predsiene. V našej ponuke nájdete štýlové a moderné stojany na dáždniky, ktoré nájdu svoje využitie v každej vstupnej hale, či už v domácnosti alebo kancelárii. Odkladač na dáždniky má v spodnej časti nádobku na zachytávanie stekajúcej vody z dáždnika, čím zabraňuje tvorbe nepríjemných kaluž na podlahe.
 • Vešiaky na stenu
  Praktické a spratné vešiaky na stenu vhodné do každej miestnosti. Nezaberajú veľa miesta a možno ich umiestniť na každú stenu V tejto kategórii nájdete vešiaky buď čisto chrómové, alebo kombinované s drevom.
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop