Kategórie

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

II. CENOVÁ SKUPINA 

Poťahové látky z tejto kategórii sú vhodné na čalúnenie stoličiek, postelí, váľand, sedačiek, pohoviek, na sedáky, závesy, dekoračné vankúše a podobne.

Látky sú v šírke 140cm , 150cm alebo 280cm. Všetky nami ponúkané látky sú s modernými vzormi, kvalitné, stálofarebné, nežmolkujú sa a sú vysokooderuodolné. 

Váš nábytok bude každý deň vyzerať ako nový, ak sa oň budete zodpovedne starať.

V nasledujúcich riadkoch nájdete rady, ako zabezpečiť jeho dlhú životnosť:

 • pravidelne odstraňujte z nábytku prach a iné nečistoty

 • dajte pozor pri používaní čistiacich prostriedkov! (najvhodnejšie je použiť obyčajné tuhé mydlo, nie tekuté a iné chemické čistidlá)

 • nevystavujte Váš čalúnený nábytok priamym slnečným lúčom 

 • umiestnite Vašu sedaciu súpravu ďalej od zdrojov tepla, minimálne 30cm (radiátor, rúra, atď.) 

 • nesušte mokrý poťah pomocou fénu, žehličky, ohrievača alebo iných zdrojov tepla. 

 • akúkoľvek špinu okamžite odstráňte s pomocou jemnej vlhkej/suchej handričky 

 • nepoužívajte na čistenie poťahu drsné kefy, handry alebo metličky, nakoľko môžete poškodiť svoj nábytok! 

 • zabráňte vystaveniu látky dlhodobej alebo nadbytočnej vlhkosti 

 • nedovoľte Vašim domácim miláčikom hranie sa na Vašom čalúnenom nábytku, aby nedošlo k poškodeniu poťahu.

Podkategórie

 • Poťahová látka ASTON

  Poťahová látka ASTON je príjemná látka mäkká na dotyk, ktorá dodá každému čalúnenému nábytku nádych luxusu. Je ideálna pre náročných zákazníkov, ktorý hľadajú dokonalosť aj v detailoch. S oderuodolnosťou 45.000 MTD  a jej luxusnému vzhľadu je vhodná do reprezentatívnych priestorov na čalúnenie sedačiek, pohoviek, postelí, stoličiek a i.

  - šírka látky: 140cm   (+/- 2cm)

  - zloženie látky: 95% polyester, 5% nylon

  - gramáž látky: 360g/m2

  Látka ASTON je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka FANTASY...

  Látka FANTASY VELVET je NOVINKOU v našej ponuke a ide o materiál zaradený medzi prémiové látky typu hrubý zamat. Vyznačuje sa mierne nápadnou textúrou. Široká škála farieb cez tradičné odtiene béžovej a množstvo odtieňov sivej až po krásne živé sýte farby, ktoré oživia či utlmia každý interiér. 

  Látka je ideálna na čalúnený nábytok: rohy, stoličky, pohovky, taburetky, kreslá a iné, ale krásne vyzerá aj ako dekoračná látka a skvele sa hodí ako závesy a pod.

  Okrem toho sa látka FANTASY VELVET vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou voči oderu a nežmolkuje sa, je veľmi príjemná a jemná na dotyk - technilógia SOFT TOUCH. Ďalšou výhodou látky je hydrofóbna technológia NANO BLOCK, čo uľahčuje čistenie tkaniny. Pevný materiál, pomerne hrubý, jeden z najhrubších zamatov v našej ponuke.

  • Zloženie: 100% polyester

  • Gramáž: 370g / m2

  • Šírka: 142 cm +/-2cm

  • Vzor: hladký s mierne nápadnou textúrou

  • Účel: pohovky, kreslá, pohovky, vankúše, sedačky, závesy, sedáky a i.

  • Odolnosť proti treniu Martindale test: vysoká až 90 000

  • Žmolkovanie: nežmolkuje sa

  • NANO BLOCK - záter, ktorý zabraňuje absorpcii tekutín do štruktúry tkaniny.

  • Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

 • Poťahová látka FLASH

  Poťahová látka FLASH je kvalitná poťahová látka s jemnou štruktúrou. Vysoká odolnosť tejto látky zaručuje jej široké využitie na čalúnenie lôžkového nábytku, sedákov, kresiel, sedačiek ai. Vďaka oderuodolnosti až 150 000 MTD máte zaručenú jej dlhú životnosť.

  - šírka látky: 146cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž látky: 350g/m2

  Látka FLASH je vysokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka LINEA

  Poťahová látka LINEA so zaujímavou štruktúrou s imitáciou ľanu dodá štýlový nádych každému čalúnenému nábytku. Je vhodná na čalúnenie sedačiek, kresiel, váľand, pohoviek, na poťahy vankúšov, závesy, sedáky a i. Vďaka vysokej oderuodolnosti až 60 000 MTD a pevnosti látky si dlhé roky zachováva spoju pôvodnú kvalitu a znesie skutočne veľa.

  - šírka látky: 142cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž látky: 265g/m2

  Látka LINEA je vyokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka PRIMA

  Nádherná poťahová látka PRIMA je dokonalou imitáciou semišu. Má nádherný jasný vzor, ktorý dodá eleganciu a vdýchne jedinečnosť každému čalúnenému nábytku. Je to jemná a oku lahodiaca látka veľmi príjemná na dotyk. Jej mäkký a efektný povrch je vhodný na čalúnenie sedačiek, kaviarňového sedenia, sedákov, postelí a i. Aj vďaka svojej dobrej oderuodolnosti 25 000 MTD a vysokej pevnosti zaručí, že váš čalúnený nábytok bude dlho súčasťou vašej domácnosti.

  - šírka látky: 140cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 70% polyeste + 30% bavlna

  - gramáž látky: 300g/m2

  Látka PRIMA je vyokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka TWIST

  Kolekcia poťahových látok TWIST je charakterizovaná jemnou väzbou s efektnou textúrou. Jemný dvojfarebný poddtón jej dodáva moderný nádych. Farby použité v kolekcii sú univerzálne a tlmené a perfektne zapadnú do klasických aj moderných interiérov. Vyzerá skvele na čalúnenom nábytku, závesoch, dekoratívnych vankúšoch, sedákoch a i. Vďaka jej dobre oderuodolnosti až 55 000 MTD je predurčená na všestranné využite.

  - šírka látky: 142cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž lážky: 220g/m2

  Látka TWIST je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka TRINITY

  Poťahová látka TRINITY je veľmi príjemné velúrová látka jemná na dotyk. K dispozícii je nádherná paleta farieb, z ktorej si určite vyberiete. Vďaka jemnému filtru, ktorý obmedzuje vstrebávanie tekutín má širokú škálu využitia. Je vhodná na čalúnenie postelí, pohoviek, kresiel, sedákov, zásten, vakov a i. Veľkú zásluhu na vysokej kvalite látky má aj je oderuodolnosť viac ako 210 000 MTD.

  - šírka látky: 140cm (+/-2cm)

  - gramáž: 355g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  Látka TRINITY je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk

 • Poťahová látka ROCCO

  Poťahová látka ROCCO je úžasná svojou pevnosťou. Je vysoko oderuodolná a preto je vhodná na všestranné použitie.  Má zaujímavú štruktúru povrchu a efektnú textúru. Úžasnou vlastnosťou látky je, že nehorí plameňom a teda je možné ju použiť aj na sedáky na vonkajšie použitie. Jej široká farebná škála ju predurčuje na použitie v čalúnnictve, na výrobu poťahov, dekoračných vankúšov, diek, prehozov a i.

  - šírka látka: 140cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100 polyester

  - gramáž látky: 245g/m2

  - oderuodolnosť: 100.000 Martindale

  Látka ROCCO je odolná voči oderu, stálofarebná, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Poťahová látka CASHMERE

  Poťahová látka z kolekcie CASHMERE má nádherne melírovanú štruktúru. Vďaka svojim, kašmír pripomínajúcich, vláknam je jemná a príjemná na dotyk. 

  Látka CASHMERE je zaradená do kategórie vodoodpudivých látok a taktiež je ošetrená úpravou STAIN PROTECTION. Je to inovatívna konečná úprava na ochranu textilných vlákien. Nečistoty je možné odstrániť niekoľkými jednoduchými krokmi bez toho, aby sa zničila štruktúra materiálu. Škvrny spôsobené čajom, kávou, džúsom... sa dajú odstrániť jednoduchým a ľahkým spôsobom: na svetlejšie škvrny postačí použitie vody a papierovej utierky a pri tmavších škvrnách použite na ich odstránenie handričku z mikrovlákna, vodu a jemné mydlo.

  Tkanina CASHMERE je vďaka svojej vysokej oderuodolnosti, až 150.000 Martindailov, vhodná na náročné použite. Taktiež je zárukou kvality aj jej vysoká gramáž až 380g/m2 a husto tkané  vlákno. 

  Látka sa nežmolkuje, je stálofarebná a príjemná na dotyk, nehorí plameňom - odtavuje sa. 

  Spôsob ošetrovania a čistenia: len ručné čistenie, nežehliť, nepoužívať agresívne bielidlá, nesušiť v sušičke.

  - šírka látky: 142cm (+/-2cm)

  - gramáž: 380g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  - oderuodolnosť: 150.000 Martindale

  Poťahová látka je vhodná na čalúnenie postelí, pohoviek, váľand, sedačiek, sedákov, taburetiek a iné.

 • Poťahová látka MATRIX

  Poťahová látka MATRIX je zaradená do kategórie velúrových látok, pri výrobe ktorej sa používa päť nití naraz. Štyri z nich slúžia na vytvorenie hornej a dolnej základne a piata tvorí charakteristickú hromadu.

  Vďaka špeciálnej technológii sa na prednej ploche získa hrubý vlas a zadná strana zostane úplne hladká. Poťahová látka MATRIX je príjemná na dotyk, má jemný a hladký povrch so zaujímavým dvojfarebným efektom. Vzhľadom na svoje dobré vlastnosti a vysokú gramáž až 345kg/m2 je určená na náročné použitie. Vďaka husto tkaným vláknam je látka MATRIX trvácna, nežmolkuje sa, je vysokooderuodolná a teda ideálna na čalúnenie sedačiek, pohoviek valand, sedákov, opierok, paletového sedenia a iné...

  Spôsob ošetrovania a čistenia: len ručné čistenie, nežehliť, nepoužívať agresívne bielidlá, nesušiť v sušičke.

  - šírka látky: 145cm (+/-2cm)

  - gramáž: 345g/m2

  - zloženie: 92% PES, 8% Nylon

  - oderuodolnosť: 45.000 Martindale

 • Poťahová látka FJORD

  Poťahová látka v kolekcii FJOR sa radí do kategórie vysokooderuodolných látok. Vďaka svojej oderuodolnosti až 100.000 Martindailov a vysokej gramáži až 360g/m2 je určená na náročné použitie. Kvalitná je podtrhnutá aj husto tkaným vláknom, čím je zaručená dlhá životnosť látky. 

  Látka FJOR s nádherným reliéfnym efektom a jemným dvojfarebným nádychom dodáva tkanine na rozmanitosti a pestrosti. Je vhodná na čalúnenie nábytku, postelí, valand, prehozov, vankúšov a iné

  Látka sa nežmolkuje, je stálofarebná a príjemná na dotyk, nehorí plameňom - odtavuje sa. 

  Má zaujímavú štruktúru, ktorá jej dodáva nádhernú textúru a v konečnom dôsledku dáva nábytku nádherný elegantný vzhľad.

  Spôsob ošetrovania a čistenia: nebieliť (nechlórovať), nežmýkať, nesušiť v sušičke, sušiť naležato, sušiť len v tieni, žehliť pri nízkej teplote, na čistenie používať len jemnú handričku a biele mydlo.

  - šírka látky: 146cm (+/-3cm)

  - gramáž: 360g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  - oderuodolnosť: 100.000 Martindale

 • KOŽENKY
 • Vzorované látky

  Z našej kolekcie vzorovaných látok si vyberie naozaj každý. Ste kreatívny, radi šijete, tvoríte, vyrábate... ste tu správne. K dispozícii je veľká škála látok pestrofarebných farieb a rozmanitých vzorov, ktoré sú vhodná na dekoračné vankúšiky, závesy, poťahy, sedáky, na čalúnenie váľand, pohoviek alebo kresiel. 

  Každá z látok sa vyznačuje vysokou oderuodolnosťou, stálosťou farieb a nežmolkuvie sa. 

  Látky sú v šírke 140cm alebo 280cm, s rôznym zložením, oderuodolnosť začína na čísle 45000 Martindailov, čo značí jej vysokú kvalitu a oderuodolnosť. 

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop