Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Nové produkty

Najpredávanejšie

II. CENOVÁ SKUPINA 

Poťahové látky z tejto kategórii sú vhodné na čalúnenie stoličiek, postelí, váľand, sedačiek, pohoviek, na sedáky, závesy, dekoračné vankúše a podobne.

Látky sú v šírke 140cm , 150cm alebo 280cm. Všetky nami ponúkané látky sú s modernými vzormi, kvalitné, stálofarebné, nežmolkujú sa a sú vysokooderuodolné. 

Váš nábytok bude každý deň vyzerať ako nový, ak sa oň budete zodpovedne starať.

V nasledujúcich riadkoch nájdete rady, ako zabezpečiť jeho dlhú životnosť:

 • pravidelne odstraňujte z nábytku prach a iné nečistoty

 • dajte pozor pri používaní čistiacich prostriedkov! (najvhodnejšie je použiť obyčajné tuhé mydlo, nie tekuté a iné chemické čistidlá)

 • nevystavujte Váš čalúnený nábytok priamym slnečným lúčom 

 • umiestnite Vašu sedaciu súpravu ďalej od zdrojov tepla, minimálne 30cm (radiátor, rúra, atď.) 

 • nesušte mokrý poťah pomocou fénu, žehličky, ohrievača alebo iných zdrojov tepla. 

 • akúkoľvek špinu okamžite odstráňte s pomocou jemnej vlhkej/suchej handričky 

 • nepoužívajte na čistenie poťahu drsné kefy, handry alebo metličky, nakoľko môžete poškodiť svoj nábytok! 

 • zabráňte vystaveniu látky dlhodobej alebo nadbytočnej vlhkosti 

 • nedovoľte Vašim domácim miláčikom hranie sa na Vašom čalúnenom nábytku, aby nedošlo k poškodeniu poťahu.

Podkategórie

 • Jednofarebné látky ASTON

  Poťahová látka ASTON je príjemná látka mäkká na dotyk, ktorá dodá každému čalúnenému nábytku nádych luxusu. Je ideálna pre náročných zákazníkov, ktorý hľadajú dokonalosť aj v detailoch. S oderuodolnosťou 45.000 MTD  a jej luxusnému vzhľadu je vhodná do reprezentatívnych priestorov na čalúnenie sedačiek, pohoviek, postelí, stoličiek a i.

  - šírka látky: 140cm   (+/- 2cm)

  - zloženie látky: 95% polyester, 5% nylon

  - gramáž látky: 360g/m2

  Látka ASTON je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Jednofarebná látka...

  Látka FANTASY VELVET je NOVINKOU v našej ponuke a ide o materiál zaradený medzi prémiové látky typu hrubý zamat. Vyznačuje sa mierne nápadnou textúrou. Široká škála farieb cez tradičné odtiene béžovej a množstvo odtieňov sivej až po krásne živé sýte farby, ktoré oživia či utlmia každý interiér. 

  Látka je ideálna na čalúnený nábytok: rohy, stoličky, pohovky, taburetky, kreslá a iné, ale krásne vyzerá aj ako dekoračná látka a skvele sa hodí ako závesy a pod.

  Okrem toho sa látka FANTASY VELVET vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou voči oderu a nežmolkuje sa, je veľmi príjemná a jemná na dotyk - technilógia SOFT TOUCH. Ďalšou výhodou látky je hydrofóbna technológia NANO BLOCK, čo uľahčuje čistenie tkaniny. Pevný materiál, pomerne hrubý, jeden z najhrubších zamatov v našej ponuke.

  • Zloženie: 100% polyester

  • Gramáž: 370g / m2

  • Šírka: 142 cm +/-2cm

  • Vzor: hladký s mierne nápadnou textúrou

  • Účel: pohovky, kreslá, pohovky, vankúše, sedačky, závesy, sedáky a i.

  • Odolnosť proti treniu Martindale test: vysoká až 90 000

  • Žmolkovanie: nežmolkuje sa

  • NANO BLOCK - záter, ktorý zabraňuje absorpcii tekutín do štruktúry tkaniny.

  • Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

 • Jednofarebné látky FLASH

  Poťahová látka FLASH je kvalitná poťahová látka s jemnou štruktúrou. Vysoká odolnosť tejto látky zaručuje jej široké využitie na čalúnenie lôžkového nábytku, sedákov, kresiel, sedačiek ai. Vďaka oderuodolnosti až 150 000 MTD máte zaručenú jej dlhú životnosť.

  - šírka látky: 146cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž látky: 350g/m2

  Látka FLASH je vysokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Jednofarebné látky LINEA

  Poťahová látka LINEA so zaujímavou štruktúrou s imitáciou ľanu dodá štýlový nádych každému čalúnenému nábytku. Je vhodná na čalúnenie sedačiek, kresiel, váľand, pohoviek, na poťahy vankúšov, závesy, sedáky a i. Vďaka vysokej oderuodolnosti až 60 000 MTD a pevnosti látky si dlhé roky zachováva spoju pôvodnú kvalitu a znesie skutočne veľa.

  - šírka látky: 142cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž látky: 265g/m2

  Látka LINEA je vyokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Jednofarebné látky PRIMA

  Nádherná poťahová látka PRIMA je dokonalou imitáciou semišu. Má nádherný jasný vzor, ktorý dodá eleganciu a vdýchne jedinečnosť každému čalúnenému nábytku. Je to jemná a oku lahodiaca látka veľmi príjemná na dotyk. Jej mäkký a efektný povrch je vhodný na čalúnenie sedačiek, kaviarňového sedenia, sedákov, postelí a i. Aj vďaka svojej dobrej oderuodolnosti 25 000 MTD a vysokej pevnosti zaručí, že váš čalúnený nábytok bude dlho súčasťou vašej domácnosti.

  - šírka látky: 140cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 70% polyeste + 30% bavlna

  - gramáž látky: 300g/m2

  Látka PRIMA je vyokoodolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Jednofarebné látky SWING

  Poťahová látka SWING je nádherná velúrová látka príjemná na dotyk pripomínajúca zamat. Má veľmi jemný SOFT TOUCH povrch a je klzká na povrchu. Vďaka efektnému lesku pri dopade svetla dodá charakter každej miestnosti. K dispozícii je široká škála pestrých a krásne sýtych farieb, z ktorej si určite vyberiete. Vďaka jemnému filtru má obmedzené vstrebávanie tekutín, čím predurčuje látku na všestranné využitie. Vyliata tekutina sa formuje do kvapiek a nepreniká do látky a na jej odstránenie stačí použiť jemnú, suchú, savú utierku. Je vhodná na čalúnenie nábytku, na dekoratívne vankúše, závesy, deky, prehozy, sedáky a iné.

  - šírka látka: 145cm (+/-2cm)

  - gramáž: 290g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  Látka SWING je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje sa, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk

 • Jednofarebné látky TWIST

  Kolekcia poťahových látok TWIST je charakterizovaná jemnou väzbou s efektnou textúrou. Jemný dvojfarebný poddtón jej dodáva moderný nádych. Farby použité v kolekcii sú univerzálne a tlmené a perfektne zapadnú do klasických aj moderných interiérov. Vyzerá skvele na čalúnenom nábytku, závesoch, dekoratívnych vankúšoch, sedákoch a i. Vďaka jej dobre oderuodolnosti až 55 000 MTD je predurčená na všestranné využite.

  - šírka látky: 142cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100% polyester

  - gramáž lážky: 220g/m2

  Látka TWIST je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • Jednofarebné látky...

  Poťahová látka TRINITY je veľmi príjemné velúrová látka jemná na dotyk. K dispozícii je nádherná paleta farieb, z ktorej si určite vyberiete. Vďaka jemnému filtru, ktorý obmedzuje vstrebávanie tekutín má širokú škálu využitia. Je vhodná na čalúnenie postelí, pohoviek, kresiel, sedákov, zásten, vakov a i. Veľkú zásluhu na vysokej kvalite látky má aj je oderuodolnosť viac ako 210 000 MTD.

  - šírka látky: 140cm (+/-2cm)

  - gramáž: 355g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  Látka TRINITY je odolná voči oderu, stálofarebná, nežmolkuje, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk

 • Jednofarebné látky ROCCO

  Poťahová látka ROCCO je úžasná svojou pevnosťou. Je vysoko oderuodolná a preto je vhodná na všestranné použitie.  Má zaujímavú štruktúru povrchu a efektnú textúru. Úžasnou vlastnosťou látky je, že nehorí plameňom a teda je možné ju použiť aj na sedáky na vonkajšie použitie. Jej široká farebná škála ju predurčuje na použitie v čalúnnictve, na výrobu poťahov, dekoračných vankúšov, diek, prehozov a i.

  - šírka látka: 140cm (+/-2cm)

  - zloženie látky: 100 polyester

  - gramáž látky: 245g/m2

  - oderuodolnosť: 100.000 Martindale

  Látka ROCCO je odolná voči oderu, stálofarebná, vyznačuje sa dobrou pevnosťou a zároveň je veľmi jemná a príjemná na dotyk.

 • KOŽENKY
 • Vzorované látky

  Z našej kolekcie vzorovaných látok si vyberie naozaj každý. Ste kreatívny, radi šijete, tvoríte, vyrábate... ste tu správne. K dispozícii je veľká škála látok pestrofarebných farieb a rozmanitých vzorov, ktoré sú vhodná na dekoračné vankúšiky, závesy, poťahy, sedáky, na čalúnenie váľand, pohoviek alebo kresiel. 

  Každá z látok sa vyznačuje vysokou oderuodolnosťou, stálosťou farieb a nežmolkuvie sa. 

  Látky sú v šírke 140cm alebo 280cm, s rôznym zložením, oderuodolnosť začína na čísle 45000 Martindailov, čo značí jej vysokú kvalitu a oderuodolnosť. 

 • Detský motív

  V kolekcii látok s detským vzorom nájdete nádherné motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa. Na výber sú motívy ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Vyberte si z našej kolecii a urobte radosť tým najmenším v podobe dekoračných vankúšikov, závesov, sedákov a iné.

  Každá z látok sa vyznačuje vysokou oderuodolnosťou, stálosťou farieb, nežmolkuje sa. Vďaka svojej husto tkanej nity je extrémne pevná a vhodná aj na čelúnenie lôžok.

  Šírka látky je 150cm (+/-2cm) a objednať si môžete hoci aj 1 bežný meter látky.

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop