Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

Nové produkty

 • Komoda REA OTTAWA UP1
  Komoda REA OTTAWA UP1

  Kombinovaná komoda - 4x zásuvka + dvierka Rozmery (ŠxVxH): 87x103x43 cm...

  136,00 €
 • Komoda 5
  Komoda 5

  Komoda je vyrobená z masívneho dreva - borovica. Lakované prevedenie....

  146,00 €
 • Komoda 4
  Komoda 4

  Komoda je vyrobená z masívneho dreva - borovica. Lakované prevedenie....

  87,00 €
 • Komoda 6
  Komoda 6

  Komoda je vyrobená z masívneho dreva - borovica. Lakované prevedenie....

  99,00 €
 • Komoda NENA TYP 1
  Komoda NENA TYP 1

  Univerzálna dvojdverová komoda v prevedení buk alebo biela. Rozmery...

  45,00 €
 • Komoda NENA TYP 3
  Komoda NENA TYP 3

  Univerzálna komoda v troch farebných prevedeniach: buk, dub sonoma a...

  69,00 €

Najpredávanejšie

Váľandy 

Celočalúnené váľandy-postele sa vyznačujú veľkým úložným priestorom. Ponúkame Vám klasické váľandy, váľandy s polohovaním alebo s praktickými bočnými čelami. Možnosť výroby atypických rozmerov. V ponuke máme váľandy s polyuretánovým alebo pružinovým matracom. Ako jeden z mála výrobcov ponúkame celočalúnené váľandy-korýtka bez matacov. Možnosť výberu poťahovej látky podľa vzorkovníka. Váľandy sú vhodné do každej detskej alebo študentskej izby, penziónu alebo hotelového zariadenia.

Podkategórie

 • Váľanda JANA

  Celočalúnená váľanda – posteľ sa vyznačuje príjemným čalúnením a je vhodná do detských izieb. Vhodne zvolenou poťahovou látkou docielite želané oživenie interiéru. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Možnosť výberu matraca - polyuretánový, pružinový alebo sendvičový matrac.

 • Váľanda LUX IV.

  Praktickosť váľandy je potvrdená vďaka vhodne umiestnenému bočnému čelu na dlhej strane, ktoré zabraňuje sálaniu chladu od steny, ako aj jej ošuchovaniu. Súlad s interiérom Vašej izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda LUX 87

  Najvyhľadávanejšia váľanda na trhu, preferovaná vďaka jej praktickým bočným čielkam, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a zabraňujú jej špineniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda DARINA

  Polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na relax. Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda ANITA

  Veľmi obľúbená polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na príjemný relax. Praktické bočné čielka zabraňujú sálaniu chladu od stany ako aj jej ošúchaniu. Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda SOFIA

  Elegantná váľanda v moderných poťahových látkach so šírkou ložnej plochy AŽ 100 cm! Elegantnosť váľandy podčiarkuje zaujímavé čalúnenie. Váľanda disponuje veľkým úložným priestorom a praktickými bočnými čelami. Vyberte si poťahový látku z nášho vzorkovníka a dotvorte tak interier Vašej izby. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda KAMILA

  Polohovateľná váľanda v modernom dizajne a esteticky navrhnutými čelami je vynikajúcim riešením do každej izby. Praktické bočné čelá zabraňujú sálaniu chladu od steny ako aj jej ošúchaniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda MELINDA

  Moderne čalúnená rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda OLÍVIA

  Vkusne navrhnutá rohová váľanda má praktické bočné čielka zaujímavého tvaru, ktoré zabraňujú sálaniu chladu od steny a ako jej ošúchaniu. Vhodne vybratou poťahovou látkou docielite súlad s ostatným interiérom Vašej izby. Určite využijete úložný priestor na odkladanie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda ELVIS

  Polohovateľná váľanda vhodná nielen na spanie, ale aj na relax. Súlad s ostatným zariadením izby docielite vhodným výberom poťahovej látky. Určite využijete úložný priestor na odkladacie dôležitých vecí Vašej domácnosti. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Váľanda SIMONA

  Moderná jednolôžková váľanda s možnosťou výberu šírky a sendvičovým matracom s nosnosťou do 120 kg. Po matracom váľandy sa nachádza veľký úložný priestor. Vyberte si poťahový látku z nášho vzorkovníka a dotvorte tak interier Vašej izby. Moderné prevedenie a kvalitné spracovanie čalúnenia je zárukou Vašej spokojnosti.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 18 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 18 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop