Kategórie

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Polohovateľné postele 

Pohodlné polohovateľné postele sú vhodné pre zákazníkov, ktorý hľadajú, okrem postele, na ktorej sa dobre vyspia aj komfort a pohodlie pri relaxovaní napríklad s dobrou knihou v ruke. 

Každá naša posteľ má veľký úložný priestor, ktorý sa nachádza pod celou ložnou plochou postele a do ktorého sa dostanete jednoduchým vyklopeným matracov od nôh. Polohovanie lôžka zabezpečuje kvalitný kovový výklopný mechanizmus. Je možné ho polohovať do piatich polôh v časti pri hlave a jednej relaxačnej pri nohách. 

Postele sú čalúnené kvalitnou poťahovou látkou, ktorá sa vyznačuje farebnou stálosťou, nehorí plameňom - odtavuje sa, nežmolkuje sa a je vysoko oderuodolná. Na výber máte viac ako 200 rôznych farieb a vzorov, ktoré môžete medzi sebou vzájomne kombinovať, čím dosiahnete súlad postele s ostatným interiérom izby.

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás: obchod@vazonabytok.sk, 0918/660 717 :- )

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
 • Rýchly náhľad
  555,75 € s DPH 585,00 € -5%

  Elegantná polohovateľná celočalúnená posteľ s veľkým úložným priestorom. Komfortný zdravotne vyhovujúci matrac, čalúnená v kvalitnom poťahu podľa výberu. matrace sú súčasťou postele veľký úložný priestor možný výber poťahovej látky Rozmery:  šírka ložnej plochy: 160 cm/180 cm dĺžka ložnej plochy: 200 cm výška sedu: 45 cm výška záhlavia: 95 cm...

  555,75 € s DPH 585,00 € -5%
  463,13 € bez DPH
  Znížená cena
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop