Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

Žiadne produkty so zníženou cenou.

Najpredávanejšie

Postele 

Čalúnené postele: moderné dvojlôžko s úložným priestorom, otváranie z boku alebo od nôh. Možnosť výberu matraca postele: molitanový, s pružinovým jadrom alebo sendvičový matrac. Možnosť výberu poťahovej látky. Možnosť výberu nožičiek k posteli: bukové alebo kovové. Možnosť výberu ložnej plochy: šírka: 140cm, 160cm, 180cm alebo atypické rozmery. V ponuke máme aj postele polohovateľné na lamelovom rošte: polohovanie hlava+nohy. Naše postele sú vhodné do spální, hosťovských izieb, hotelov, penziónov. Všetky čalúnené postele z tejto ponuky sú vyrábané slovenským výrobcom, ktorý je na trhu od roku 1991.

Podkategórie

 • Čalúnené postele

  V kategórii čalúnené postele nájdete veľké množstvo kvalitných a cenovo dostupných postelí od slovenského výrobcu s dlhoročnou tradíciou. Čalúnené postele sú v ponuke so zdravotne vyhovujúcim polyuretánovým alebo pohodlným pružinovým matracom. Postele sa vyznačujú príjemne mäkkým čalúnením a na výber máte viac ako tristo kombináciách poťahových látok. Vieme Vám prispôsobiť rozmery postele podľa požiadaviek. Čalúnené postele od Važo nábytok by nemali chýbať v žiadnej spálni. Výhodné ceny a slovenská kvalita rokov minulých je zárukou Vašej spokojnosti.

 • Drevené postele
  Množstvo kvalitných masívnych drevených postelí za najlepšie ceny. Nájdete tu jedno-lôžka ale aj veľké manželské postele. Všetky sú vyrobené z kvalitného materiály a vďaka svojej vysokej kvalite a dlhej životnosti je to nábytok vhodný nielen do domácností, ale je veľmi obľúbený aj v slovenských penziónoch, hoteloch a chalupách.
 • Kovové postele

  Kovové postele so zaujímavým dizajnom. Postele sú kombinované aj s drevom.

 • Koženkové postele
  Vyberte si z našich atraktívnych koženkových postelí.
 • Polohovateľné postele

  Spite zdravo a pohodlne na polohovateľnej posteli. Polohovanie lôžka zabezpečuje kvalitný kovový výklopný mechanizmus. Je možné ho polohovať do piatich polôh v časti pri hlave a jednej relaxačnej pri nohách. Do úložného priestoru, nachádzajúceho sa pod celou ložnou plochou postele sa dostanete jednoduchým vyklopeným matracov od nôh.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 83 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 83 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop