Kategórie

Zľavnený tovar

Nové produkty

Najpredávanejšie

Váľanda LAURA 

Váľanda LAURA je praktické lôžko s úložným priestorom. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením roštu zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu, čo Vám umožní využiť celý priestor pod matracom na uloženie potrebných vecí Vašej domácnosti. 

Váľanda LAURA je dodávaná len s podkladom pod matrac (bez matraca) a môžete si vybrať z 4 typov rôznych podkladov: pevný podklad, klasický lamelový rošt, polohovateľný lamelový rošt a drevený latkový rošt. Následne si na podklad položíte matrac, ktorý už máte doma, alebo si ho zakúpite samostatne podľa Vášho uváženia.

Lôžko je celočalúnené a na výber máte veľké množstvo poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom izby. Látky sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda LAURA perlou miestnosti.

Váľanda LAURA môže byť ako samostatné lôžko bez bočných čiel, alebo si môžete vybrať typ lôžka zo zadným dlhým čelom, alebo lôžko z malým bočným čielkom pri hlave. 

Váľanda je určená na matrace rozmeru 200x80 cm alebo 200x90 cm. Výška sedu závisí od výšky zvoleného typu matraca. Výška korpusu je 36 cm a matrac je v korpuse zapustený 6 cm. Váľanda má praktické nôžky výšky 8 cm, vyrobené z prírodného bukového materiálu. 

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
 • Rýchly náhľad
  230,30 € s DPH 245,00 € -6%

  Praktická váľanda s úložným priestorom, dodávaná s podkladom pod matrac, avšak bez matraca. Drevené bukové nohy výšky: 8 cm. Čalúnená kvalitnou poťahovou látkou.  matrac NIE JE súčasťou výrobku uvedená cena je bez matraca rošt JE súčasťou výrobku možný výber poťahu na váľandu Rozmer ložnej plochy: šírka: 80/90 cm dĺžka: 200 cm Dodanie: 3-4 týždne

  230,30 € s DPH 245,00 € -6%
  191,92 € bez DPH
  Znížená cena
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop