Kategórie

Zľavnený tovar

Nové produkty

Najpredávanejšie

Váľanda LAURA 

Váľanda LAURA je praktické lôžko s úložným priestorom. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením roštu zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu, čo Vám umožní využiť celý priestor pod matracom na uloženie potrebných vecí Vašej domácnosti. 

Váľanda LAURA je dodávaná len s podkladom pod matrac (bez matraca) a môžete si vybrať z 4 typov rôznych podkladov: pevný podklad, klasický lamelový rošt, polohovateľný lamelový rošt a drevený latkový rošt. Následne si na podklad položíte matrac, ktorý už máte doma, alebo si ho zakúpite samostatne podľa Vášho uváženia.

Lôžko je celočalúnené a na výber máte veľké množstvo poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu váľandy s okolitým interiérom izby. Látky sú rôzneho materiálu, zloženia a gramáže. Všetky naše látky sú výbornej kvality, sú oderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. Vhodne zvoleným poťahom bude váľanda SIMONA perlou miestnosti.

Váľanda LAURA môže byť ako samostatné lôžko bez bočných čiel, alebo si môžete vybrať typ lôžka zo zadným dlhým čelom, alebo lôžko z malým bočným čielkom pri hlave. 

Váľanda je určená na matrace rozmeru 200x80cm alebo 200x90cm. Výška sedu závisí od výšky zvoleného typu matraca. Výška korpusu je 37cm a matrac je v korpuse zapustený 6cm. Váľanda má praktické nôžky výšky 8cm, vyrobené z prírodného bukového materiálu. 

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
 • Rýchly náhľad
  223,25 € s DPH 235,00 € -5%

  Praktická váľanda s úložným priestorom je dodávaná s podkladom pod matrac, avšak bez matraca. Celočalúnená kvalitnou poťahovou látkou. Váľanda je na drevených bukových 8cm nohách. možný výber rozmeru: 200x80cm alebo 200x90cm možný výber poťahovej látky možný výber podkladu pod matrac z 3 typov váľanda je dodávaná bez matraca nohy drevené bukové výšky...

  223,25 € s DPH 235,00 € -5%
  186,04 € bez DPH
  Znížená cena
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop