Kategórie

Zľavnený tovar

 • Čalúnená posteľ LENKA IV., poťah: Stela 13a+vento 39
  Posteľ LENKA

  Zaujímavo celočalúnená posteľ LENKA...

  250,00 € 279,00 €

Najpredávanejšie

Jedálenské komplety 

V kategórii jedálenské sety nájdete veľké množstvo drevených jedálenských kompletov v rôznych farbách dreva, sklenené jedálenské komplety v kombinácii kovu a skla, ako aj kombinované jedálenské sety drevom a kovom. Jedálenské komplety moderného dizajnu ako aj klasického dizajnu budú praktickým doplnením Vašej kuchyne.

Podkategórie

 • Sklenené komplety
  Jedálenské komplety sklenené sú v kombinácii materiálov: kovu a skla. Sklenené jedálenské stoly rôznych rozmerov, farieb skla a dizajnu vhodné do každej domácnosti.
 • Drevené komplety
  V tejto kategórií drevené jedálenské komplety nájdete veľké množstvo jedálenských setov v rôznych farbách dreva, rustikálne ale aj moderné jedálenské komplety. Drevené jedálenské stoly sú súčasťou kompletov obsahujúcich buď stôl a 4 stoličky, prípadne jedálenský stôl a 6 stoličiek. V ponuke máme tak isto aj rozťahovacie jedálenské stoly, ktoré nájdu svoje využitie v každej rodine.
 • Kovové komplety
  Kovové jedálenské komplety sú v kombinácii kovových nôh a dreveného plátu jedálenského s stola. Kovové jedálenské stoly sú v rôznych rozmeroch, farbách plátu stola, ako aj rôznych dizajnoch. V našej ponuke nájdete aj rozkladacie kovové jedálenské stoly. Kovové jedálenské komplety sú dodávané so stolom a štyrmi alebo šiestimi stoličkami.
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop