Filter vlastností

Výbery

Výbery

Cena

Cena

  • 629,00 € - 778,00 €

Čalúnené postele typ BOXSPRING

V tejto kategórii nájdete lôžka vyrábané našou spoločnosťou. Výrobou lôžok za zaoberáme od roku 1991 a počas dlhých rokov na trhu sme zariadili už takmer každú domácnosť. Portfólio našich výrobkov tvorí viac ako 40 rôznych typov postelí, ktoré vieme rozmerovo prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Postele v tejto kategórii typ BOXPRING sú čalúnené kvalitnou poťahovou látkou, látka sa nežmolkuje, je stálofarebná, vysoko oderuodolná. Na výber máte viac ako 100 rôznych farebných odtieňov a štruktúr látok, z ktorých si môžete vybrať a doladiť tak farbu postele s okolitým interiérom izby. 

Postele majú veľký úložným priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matracov zboku. Matrace sú uchytené o korpus kvalitným výklopným kovovým mechanizmom.

Pohodlný TOPPER,  Vám zabezpečí kvalitný spánok. Jeho hlavnou úlohou je zvýšenie komfortu a pohodlia pri spaní. Určené sú na prekrytie matraca a jeho praktickú funkciu si určite budete pochvaľovať.

Naše postele typ BOXSPRING vyrábame s 2 typmi zdravotne vyhovujúcich matracov, ktoré sú súčasťou výrobku a to buď matrace s pružinovým jadrom alebo komfortné sendvičové matrace.

Čalúnené postele typ BOXSPRING

Počet produktov: 3

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre