Kategórie

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

ŠTRUKTÚROVANÉ POŤAHOVÉ LÁTKY 

Gravírované poťahové látky sú určená na náročné použitie. Vhodné sú na čalúnenie sedačiek, pohoviek, postelí a iné. 

Vyznačujú sa vysokou oderuodolnosťou, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a príjemné na dotyk. 

Látky sú v šírke 140 alebo 150cm. 

V našej ponuke nájdete veľké množstvo rôznych vzorov, ktoré sú tvorené buď prešitím látky, kde spodnú vrstvu tvorí mäkučké rúno, alebo je vzor zabezpečený potlačením látky špeciálnym strojom.

Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

Podkategórie

 • Poťahová látka SAWANA

  Príjemná poťahová látka SAWANA v plátnovej väzbe vhodná na čalúnenie nábytku, postelí, gaučov, stoličiek poťahov a iné.

  Má zaujímavý kockovaný vzor, ktorý je tvorený "potlačou", vzor nie je prešitý strojom.

  Má jemný fŕkaný vzor, ktorý jej dodáva nádhernú textúru a dodáva tak nábytku elegantný vzhľad.

  Poťahová látka je určená na náročné používanie, avšak vďaka hustému tkaniu a vysokej oderuodolnosti nájde je možnú ju použiť aj na intenzívne používaný nábytok. Látka sa nežmolkuje, je stálofarebná a príjemná na dotyk.

  Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

 • Poťahová látka MAGIC...

  Elegantná prešívaná látka MAGIC VELVET 3D svojou štruktúrou pripomínajúca zamat. Prešívanie spočíva v obšití izolačnej vrstvy (rúna) látkou, vďaka čomu sa látka stáva vypuklou a ešte mäkšou a samotné prešívanie vytvára na povrchu látky geometrické vzory. Nájdete medzi nimi roztomilú stupnicu, geometrické cikcaky či veľké reportové šesťuholníky.

  Prešívané látky sú dokonalým doplnkom „tón k tónu“ pre hladký velúr. Ak zvolíme hladký kus nábytku, oplatí sa vyskúšať prešívané vankúše alebo bočnú úpravu v rovnakom alebo podobnom odtieni. Prešívané látky sú tiež ideálnym návrhom pre stenové panely a tu sme obmedzení iba našou predstavivosťou.

  Kolekcia Magic Velvet 3D pozostáva zo 6 vzorov prešívania 100 g / m², každý je dostupný v 13 farbách. Preto ponúka až 78 variantov látky s celkovou hmotnosťou 400 g / m² (100 g / m² rúno + látka Magic Velvet 300 g / m²).

  Stojí za pripomenutie, že kolekcia MAGIC VELVET 3D sa vyznačuje odolnosťou proti vznieteniu, ktorého zdrojom je tlejúca cigareta – jedna z najčastejších príčin požiarov v domácnostiach. Je stálofarebná, nežmolkuje sa a vyznačuje sa vysokou oderuodolnosťou.

  Jej výhodou je aj, že tekutiny sa neabsorbujú ihneď do látky, ale vďaka technológii AUQA STOP ostanú mokré čiastočky na povrchu a je možné ich jednoducho vsať do mäkkej bavlnenej handričky.

  Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

  DODANIE 4 TÝŽDNE!!!

 • Poťahová látka CORT

  Vodoodpudivá poťahová látka CORT je veľmi príjemná na dotyk, má zaujímavú pásikovanú textúru, ktorá svojím vzhľadom pripomína menčester. Vďaka pestrej farebnej škále je jednoduché zladiť posteľ s akýmkoľvek interiérom izby.

  Výhodou jej vodoodpudivej úpravy je, že zabraňuje prenikaniu rozliatej tekutiny do vnútorných vrstiev, čo uľahčuje údržbu poťahu.

  Poťahová látka je určená na náročné používanie, vďaka hustému tkaniu a vysokej oderuodolnosti  je možné ju použiť aj na intenzívne používaný nábytok. Látka sa nežmolkuje, je stálofarebná a príjemná na dotyk, nehorí plameňom - odtavuje sa. 

  Má jemný vlas, ktorý jej dodáva nádhernú textúru a v konečnom dôsledku dáva nábytku nádherný elegantný vzhľad.

  - šírka látky: 140cm (+/-2cm)

  - gramáž: 415g/m2

  - zloženie: 100% polyester

  - oderuodolnosť: 80.000 Martindale

  Poťahová látka je vhodná na čalúnenie postelí, pohoviek, váľand, sedačiek, sedákov, taburetiek a iné.

 • Poťahová látka ZOOM

  Poťahová látka ZOOM je veľmi príjemná a teplá na dotyk. Je charakterizovaná pruhovanou výraznou štruktúrou. Materiál čalúnenia je certifikovaný podľa REACH, neobsahuje škodlivé chemikálie a preto je bezpečný pre deti. Látka má tiež certifikát Oeko-Tex a je vyrobená technológiou Easy-Clean, čiže je ľahko čistiteľná, na jej čistenie používajte len jemné čistiace prostriedky, tkanina je stálofarebná a má špeciálnu úpravu proti žmolkovaniu. Vďaka svojej vysokej oderuodolnosti je vhodná na náročné použitie

  Poťahový materiál Zoom je vždy módny a nábytok z neho vnesie do interiéru útulnú atmosféru tepla a relax v pohodlí domova. 

  Látka je dodávaná v tlmenej škále farieb, ktorá sa hodí do každého priestoru, takže je ideálna na čalúnený nábytok, pohovky, kreslá, sedačky, obliečky, vankúše a prehozy a iné.

  Technické dáta:

  • Typ látky: plyš

  • Zloženie: 92% polyester, 8% nylon

  • Gramáž: 320 g/m2 +/-5%

  • Oderuodolnosť: 100.000 MTD

  • Vzor: hrubý menčestrový

  • Šírka pruhu: cca 1cm

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop