Katalóg

Kategórie

Zľavnený tovar

  • Posteľ SILVIA, poťah: Mimi 21/Vento 81
    Posteľ SILVIA

    Variabilná čalúnená posteľ s úložným...

    421,80 € -5% 444,00 €

Nové produkty

Najpredávanejšie

Váľanda JANA 

Váľanda JANA je najpredávanejšie lôžko na trhu, ktoré vyrábame už od roku 1991. Neexistuje domácnosť, v ktorej by ju nemali. Je vhodná do detskej izby, ubytovne, internátnych izieb a iných ubytovacích zariadení.

Jedná sa o celočalúnenú váľandu alebo váľandu s laminovaným korpusom a čalúneným matracom – posteľ s úložným priestorom pod celou plochou matraca, ktorý využijete na uloženie všetkých potrebných vecí vašej domácnosti. Ponúkame širokú škálu poťahov, z ktorých si môžete vybrať a doladiť váľandu k ostatnému nábytku. Poťahy, ktoré používame na čalúnenie sa vyznačujú stálosťou farieb, nežmolkujú sa, sú oderuodolné a veľmi príjemné na dotyk. Pri laminovanej váľande si môžete vybrať stále moderné dezény dreva a to buď BUK alebo DUB SONOMA

Samozrejmosťou našich váľand je kvalitný, zdravotne vyhovujúci matrac. Či už si vyberiete klasický komfortný polyuretánový matrac do nosnosti 100kg, matrac s pružinovým jadrom taktiež do nosnosti 100kg, alebo sendvičový matrac ERIK, ktorý je zložený z pien rôznej tuhosti, s vrstvou pružnej elastickej peny navrchu pre vyšší komfort a je do nosnosti 120kg, rozhodnite sa správne.

Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop