Firma VAŽO nábytok vnikla v roku 1991. Od svojho začiatku sa zaoberá výrobou čalúneného nábytku a to výrobou postelí, váľand, pohoviek a čalúnených kresiel. Výrobu realizuje vo vlastnom výrobnom závode v meste Hriňová, okres Detva.

V súčasnej dobe vyrábame viac ako 30 rôznych modelov čalúnených postelí, rozkladacích pohoviek, vyklápacích váľand a čalúnených kresiel. Okrem typových výrobkov vieme vyrobiť aj atypické lôžka podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. 

Kvalita našich výrobkov je na vysokej úrovni, nakoľko ich vlastnosti sú v súlade s technickými normami ustanovenými nariadením vlády SR, čo máme podložené získaním certifikátu kvality.  Pre výrobky našej kvality sú charakteristické vysoké úžitkové vlastnosti, kvalita, estetika a primeraná cena. Technológia a materiály, s ktorými pracujeme im dávajú záruku funkčnosti a dlhej životnosti.

Spokojnosť  a dopyt zákazníkov firmu Važo nábytok posunul k rozšíreniu aktivít o ďalšie činnosti ako je veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a taktiež zariaďovanie interiérov. Okrem vlastnej výroby nábytku v meste Hriňová, realizujeme aj predaj nábytku v tomto meste a na predajnej ploche ponúkame kompletný sortiment našich výrobkov, ako aj nábytok slovenských a zahraničných výrobcov a to sedačky, obývačky, spálne, matrace, predsiene, drevené a kovové postele, detské izby, kuchyne, kancelársky nábytok, jedálenský nábytok a mnoho ďalšieho.

Prvotriedna kvalita výrobkov a dlhoročné skúsenosti s výrobou nábytku nás zaradili k popredným slovenským výrobcom čalúnených postelí, váľand, pohoviek a kresiel a naše výrobky sú žiadané v obchodnej sieti celého Slovenska. 

Budova predajne nábytku - VAŽO, Parková 7, Hriňová (okr. Detva)

   Interiér predajne VAŽO nábytok - slovenský výrobca čalúnených postelí a váľand

  Interiér predajneInteriér predajne

  Interiér predajne nábytku VAŽOInteriér predajne nábytku VAŽO

  Interiér predajne nábytku VAŽOInteriér predajne nábytku VAŽO

   Interiér predajne VAŽO nábytokInteriér predajne VAŽO nábytok

   

 

 


PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop